عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مصر, صفحة 23

14,030 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند - بلوم فيلدز - 131م --فيو لاند سكيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مميز في قرية ستيلا المساحة: 120 متر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايسولا سينترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى اللوتس,ايزولا سنترا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى الحى الرابع القطعه N42 ڤيو جاردن 138 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند لافينير شقه 131 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 131 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 131 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه أرضى بجاردن مساحه 130 متر + 138متر جاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • نورث كود

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Code Development
    الساحل الشمالي,العلمين,نورث كود

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند لافينير شقه 131 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ --شقه‎ 131م --نصف‎ تشطيب‎

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كومباوند لاڤينير‎ --شقه‎ 131م --نصف‎ تشطيب‎

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • إديلما ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Anchor - Real Estate Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,إديلما

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير - شقة 135 م - فيو بحرى مميز

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جرين سكوير-شقه‎ 135 م-استلام فورى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لافينير --

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٣٬٢٧٦ جنيه

    شالية ارضى بجاردن استلام 2026 تقسيط مريح

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • إيليت جاردن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 16
    المطور العقاري
    Raya
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جرين سكوير المستقبل سيتي 135

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمواج الساحل الشمالي - مرحلة ريفيت

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • سيا لاجوون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arab Developers Holding
    الساحل الشمالي,العلمين,سيا لاجوون

    1 - 2 غرفة