عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 58

5,775 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو بحيرات ولاند سكيب في قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل 121م افضل سعر بالتجمع

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري , جاهزة للمعاينة بــ خصم 35% للكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل 130م شقة جاهزه و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٩١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ميفيدا - بوليفارد

    Treasure Real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 (D5) - مرحلة Clubside |

    Aqarpedia For Resale logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كليو بالم هيلز بإطلالة لاجون

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة "لقطة" في كمبوند امورادا (Amorada)

    D COMUNITA RE logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٨٦٬٦٨٥ جنيه

    شقه لقطه بأقل سعر بجوار AUC برايم لوكيشن بالتجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في شيراتون 138م متشطبه سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بحديقة موقع مميز للبيع في الباتيو اورو

    Horizon Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو رائع استلام 2026 بأقساط ديستريكت 5

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن في قلب التجمع دقائق الــ A U C

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند بالم هيلز شقة للبيع متشطبه قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند كريك توون شقه استلام قريب في التجمع الاول

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ برايم لوكشن استلام فوري بسعرمميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم- بحديقة -موقع مميز للغاية

    متصدر

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز على البحيرة مباشرةً وبأفضل إطلالة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد إيست (Zed East) التجمع الخامس

    Aqarpedia For Resale logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥١٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري 10الاف | العاصمة الادارية| أقساط ع 12 سنة

    Darcom for Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبه في بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع