عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 237

5,920 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في تاج سيتي استلام 2027 إطلالة مفتوحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية غرفتين - ابراج زيد - 5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة استلام قريب علي 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في بالم هيلز - القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب - شقة متشطبة في لوكيشن مميز - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري لدي The Icon شقة في التجمع الخامس اجمالي2.9M

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البروچ - مرحلة courtyard - ١٣٤م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأفضل مشاريع التجمع بأقل سعر كاش!

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم38%شقه بمقدم486الف وفيو مميز على السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٣١ متر للبيع بمقدم واقساط بسعر لقطه

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-ارخص شقة ارضي128م بجاردن 63م للبيع

    YaKan Properties logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 225 الف فقط وامتلك شقتك متشطبة بالكامل

    IRTKAZ logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في لافينير صبور بالمستقبل سيتي دور ثالث

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة جاهزة مفروشة بالكامل - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم متشطبة علي 10 سنين قسط - 1.5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل مشاريع التجمع وأقل سعر كاش امتلك وحدتك 110م

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بمقدم 5% والباقي على 7 سنين في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-ارخص شقة متشطبة 154م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف سوديك ايست فيو لاندسكيب باقل سعر فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر كاش وموقع متميز بالتجمع امتلك وحدتك!

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب في سوديك ايست - 1.5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار بمساحة 150 م للبيع مسجله شهر عقاري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-سبيشيال شقة مفروشة155م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع