عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 233

5,920 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل بسعر مش هيتكرر تقسيط 6 سنين

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ مع تقسيط 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 114م فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬١٥٠٬٢٤٦ جنيه

    بأرقى مدينة آي فيلا 115م تشطيب كامل وبالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بسعر أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينتي مساحه 78متر فيو جاردن b10

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬١٥٠٬٢٤٦ جنيه

    بأرقى مدينة آي فيلا 115م تشطيب كامل وبالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم علي النهر الاخضر في ديبلو إيست بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ديبلو ايست, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بقسط شهري 7 الاف عند مدينتي للبيع

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 107م بكمبوند قطامية جيت استكمال اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬١٥٠٬٢٤٦ جنيه

    بأرقى مدينة آي فيلا 115م تشطيب كامل وبالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كايرو فيستفال التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٤٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأميز لوكيشن في العاصمه باقساط ع 5 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٣٨٩ جنيه

    شقة بحري للبيع كاملة التشطيب مع إمكانية التقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130متر للبيع في جاليريا مون فالي متشطبه

    Prime Company logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10 سنوات وامتلك شقة متشطبة في سيتي جيت

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ارخص مقدم غرفتين متاح حاليا ب سراي مع اقرب استلام

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة - متشطبة بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى افضل لوكيشن واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن موقع ڤيو مفتوح - بحري- دور متكرر استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬١٥٠٬٢٤٦ جنيه

    بأرقى مدينة آي فيلا 115م تشطيب كامل وبالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬١٥٠٬٢٤٦ جنيه

    بأرقى موقع بمستقبل سيتي آي فيلا 115م متشطبة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل ، موقع مميز، بدون أوفر

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٣٨٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل سعر مش هيتكرر اميز لوكيشن في التجمع

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع