عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 211

5,920 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة مفروشه فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 166م - بالتكيفات - تشطيب الترا مودرن

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م بكمبوند اسبانيا الشطر الثاني

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع ممتاز جدًا بإطلالة نادي الدجلة شقة 110م 30

    متصدر

    Sweet Home Realestate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة- شقة متشطبة بسعر نص تشطيب فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 700 الف فوري ومتشطبه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل دخول لميفيدا | بارسل 23 غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع166م 80م روف تشطيب سوبر لوكس

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو هايد بارك-ارخص شقة133م بموقع سبيشيال بيع

    YaKan Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% واقساط على 8 سنوات في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه ريسيل في تاج |مطلوب 3مليون كاش+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في داون تاون بسعر 4 مليون -في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بخصم 34% ع طريق السويس دايركت

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م في بالم هيلز نيو كايرو قرب جامعة AUC

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لبنتهاوس 166م متشطب فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 90 م بكمبوند بالم سيتي تشطيب سوبر لوكس

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بوليفارد ميفيدا بأقساط سعر مميز

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في جولف ريزيدنس

    One Estates Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B7 بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ في كمبوند بمدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن برايم لوكيشن غرفتين

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع