عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 198

5,920 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 340الف فقط وتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٧١٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في زون تي فيو مفتوح وعلي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B6 – مساحة 89 متر – مفروشة

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 250الف فقط و امتلك شقتك في تاج سيتي قسط 12سنة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في كايرو فيستيفال مفروشة سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في ليك فيو مفروشة ومتشطابه اقل سعر

    Crafters Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 166م - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    متصدر

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مع حديقة مطلة على مناظر طبيعية خلابة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140م في ماونتن فيو هايد بارك بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ريسيل-165م-لاجون فيو-ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع – خلف Waterway مباشرة

    Smart Location Group logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند تاج سيتي – مرحلة Club Side

    ERE logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك-سبيشيال شقة135م بارك كورنر75%تشطيب للبيع

    YaKan Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-شقة 130م الترا سوبر لوكس بموقع مميز للبيع

    متصدر

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه بجاردن برايم لوكيشن

    متصدر

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م للبيع في كمبوند سراي مستقبل سيتي

    Horizon Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للسكن والاستثمار بـ بريفادو 84م ع بحيرة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بموقع و سعر مميزين

    why solutions logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع 160 م متشطبة في فيفث سكوير

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 78م فيو البرج الايقوني سوبر لوكس في B12

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه ( استلام فورى _ قسط على سنه )

    Rakaez Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن للبيع بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع