عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 34

924 عقارات أخرى
  • شاليه - غرفة نوم - 1 حمام للبيع في ڤيرونا - قسم مرسي مطروح - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه قريه فيرونا 64 م غرفه بالفرش فوري جاردن ارضي

    Dk REAL ESTATE logo image

    ڤيرونا, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 61م Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٬٨١٤٬٢٤٠ جنيه

    شالية للبيع كاش على البحر ف زهرة الساحل الشمالي

    Touring for Marketing logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • شاليه - غرفة نوم - 2 حمامات للبيع في جولف بورتو مارينا - العلمين - الساحل الشمالي
    1

    شاليه

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ف بورتو جولف 59م دور6 بول والعلمين

    Dk REAL ESTATE logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٥٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لإعادة البيع 60م قرية باترسي -الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    باترسي, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٧٤٬٧٩٥ جنيه

    عيش الفخامة على أنغام البحر ف زهرة الساحل الشمالي

    Touring for Marketing logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٨٧٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (جولدن بيتش) 70 م

    RE/MAX Avalon logo image

    جولدن بيتش, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60م متشطب بحري بمدينة العلمين الجديدة

    sherwoods property logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 58م قبلي الطريق بالساحل الشمالي - قسط

    sherwoods property logo image

    قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع بقرية سيلا - الكيلو ٥٩

    New Home for Realestate logo image

    ريف الساحل الشمالي, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة الاستثمار شالية للبيع فى بورتو جولف مارينا

    متصدر

    RCR for real estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك الان تمتلك وحدتك فى قلب العلمين الجديدة

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع ( باتر سي ) 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    باترسي, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٦٨٬١٣٣ جنيه

    فرصتك في Atlantis بورتو جولف بتكملة أقساط مريحة

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقق فندقية

    ٤٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية مميزة في أبراج الأوفال للبيع

    Inspire Homes logo image

    بورتو كروز العلمين, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع 76 م في اجازه ( العلمين الجديدة )

    Next Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدة فريدة على البحر مباشرة- تسكين فوري

    AQAR One For Realestate logo image

    فرح 1, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    SIELA North Coast – فرصتك للسكن والاستثمار في السا

    AQAR One For Realestate logo image

    سيلا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك وحدة بمواصفات عالية موقع مميز على البحر

    AQAR One For Realestate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 48 م في بورتو كروز ( العلمين الجديدة )

    Next Estate logo image

    بورتو كروز العلمين, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن للبيع (زهرة - سيدى عبدالرحمن) 67

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٧٩٬٦٢٧ جنيه

    شاليه للبيع (زهرة - سيدي عبد الرحمن) 61 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٧٥٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٣٨١٬٨٤٠ جنيه

    امتلك شاليهك الآن في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة واحده للبيع في جايا راس الحكمه

    Al Ahly Sabbour logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (سولي كوست) 45 م

    RE/MAX Avalon logo image

    العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع