شقق على البحر للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 9

311 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فيو بحر بامورامي اكبر مساحه ب 70 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانورامي علي البحر أقل سعر في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بمقدم 352,800 ڤيو بحر ولاجون في قلب الساحل

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده اكبر فيو علي البحر مباشره في The Gate -جراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سي فيو 5%مقدم بالتقسيط حتي 9 سنه بدون فوائد

    Square real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة كاملة ع البحر 117م متشطبة بأقساط حتى 2028

    متصدر

    Value For Real Estate logo image

1

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٤٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في New Alamein Towers – إطلالة بحر مباشر

    Mr .Estates logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز علي ابراج العلمين في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز علي البحر للبيع في مزارين العلمين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤيه علي البحر و ابراج العلمين شقه استلام فوري

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري في العلمين الجديدة 143م

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في العلمين اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل دفعة مقدمة 90م متشطبة بالتكييفات تطل ع البحر

    متصدر

    Value For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة كاملة ع البحر 210م متشطبة بالتكييفات

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج العلمين متشطب يطل علي البحر

    Selection Code logo image

1

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142م مدينة العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م العلمين الجديدة - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 234م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع