شقق على البحر للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 7

311 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٨٨٬٥٦٢ جنيه

    شقة 150م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بأقل سعر وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٨٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٨٠٠ جنيه

    شقة 84م لقطة بأفضل مكان وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٦٩٬١٠٩ جنيه

    ستديو 51م فاخرة بفيو بحري بأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 54م فاخر بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٩٬٤٧٢٬١٣٠ جنيه

    شقة 387م لقطة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 387م بأفضل سعر ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠٣٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬١٨٠٬٨٥٢ جنيه

    شقة ريسيل 210م بافضل مكان وسعر مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٦٧١٬٨٧٥ جنيه

    شقة 197م فاخرة بفيو بحري وبأقل سعر في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٤٧٨٬٩٥٣ جنيه

    شقة 71م فاخرة بفيو بحري وسعر لقطة في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 54م فاخرة بسعر لقطة وفيو بحري في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 51م فاخرة بفيو بحري ومكان مميز في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م فاخرة بالفرش في ذا جيت فيو بحري وبأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م فاخرة بفيو بحري وأفضل مكان في ذا جيت

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 3 غرف (جاهزه للاستلام) بفيو على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) سى فيو بتشطيب ultra lux

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بفيو بحري ولاجون بمقدم 740 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB علي البحر مباشره متشطبهه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٨٣٬٠٠٣ جنيه

    شقة 199م بلوكيشن بحر ومتميزة في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 233م صف اول بحر ومكان متميز في الحي اللاتيني

    Onyx for real estate logo image

4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة بالتكييفات فى ابراج العالمين

    Vida Solutions logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٧٬٤٨٧ جنيه

    شقه 1غ جاهزه للمعيشه بفيو 360° للبحر و اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الابراج استلم شقة متشطبة بفيو بانورامي

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله ساحره عالبحر بخدمه 5-Star تشطيب كامل +ACs !

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع