شقق على البحر للبيع في مصر, صفحة 2

3,031 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد _شقه بإطلاله بانوراميه على البحر بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري فيو مفتوح علي واجهتين ومتشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 75م متشطبة جاهزة للسكن بستون 7.5 مليون

    My House (M&H) logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية بأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بيطل على البحر دايريكت مقدم 185الفVIPلوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في لوكيشن مميز مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB بفيو بحر مباشر فوري متشطب بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح بحري في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع رشدي 160 م ( علي البحر مباشرة )

    Elira Real estate Experts logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون و400 كاش بتشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 185 م فى هايدبارك التجمع الخامس

    TiL Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 141 م ماونتن فيو هايدبارك

    TiL Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٤٬٩٤٠ جنيه

    على البحر مباشرة | ستوديو فيو بحر وقسط على 4 سنين

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة فيو بحر جانبي كاملة العدادات

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مارسيليا بيتش 5 الساحل الشمالي

    Premium Real estate logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 124م دبل فيو لاندسكيب امام مدينتي فـ الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو لاند سكيب كاملة التشطيب فـ الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فـ قلب الشروق بجوار اوب اير مول

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري شقة امام مدينتي فـ قلب الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر بأقل سعر على اطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع