شقق 120 متر للبيع في المونت جلاله

34 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونتي جلالة اطلاله علي بحر

    Remax Today logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في مارينا تاورز اقساط علي 10س

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 120م بفيو بانورامي على البحر باعلى ROI

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في اول ابراج فندقيه صف اول بحر ومارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى صفقة لوفت بإطلالة لاجون مباشرة بدون أوفر

    Aqarpedia For Resale logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٣١٬٢٠٠ جنيه

    احجز الان شقة متشطبة قسط بفيو مميز في المونت جلالة

    IRTKAZ logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٩٣٬٦٠٠ جنيه

    احجز ستوديو بالتقسيط بفيو مميز في المونت جلالة

    IRTKAZ logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بانورامية على اللاجون للبيع

    Properties-Today.com logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اللونش استلم شقة متشطبة سي فيو في الابراج قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة بغرفتين - مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • فيا المونت جلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل بغرفتين - مارينا تاورز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفتين نوم متشطبة بالكامل - مارينا ريز

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم متشطبة على البحر – مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفة نوم متشطبة – مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بتشطيب كامل في الجلالة السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م / تشطيب vip بالتكييفات / بمقدم 5%

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في المونت جلالة السخنة فيو مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو البحر الاحمر فى المونت جلالة متشطبة

    Property  Hills. logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    550الف باطلالة خيالية م الدور20 شقة فندقية تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي60lم بفيو مفتوح للبحر ف ابراج الجلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت ملكي بالدور20 ف ابراج ماريوت البحر الاحمر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٢٨٬٥٠٠ جنيه

    المونت جلاله مارينا ريزدنس

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المونت جلاله مارينا ريزدنس

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 55م في المونت جلاله

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١١٧٬٤٠٠ جنيه

    شقه 70 متر فيو مميز بحري نص تشطيب في مونت جلاله

    Realpals Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

2