شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 8

1,775 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو علي ال Pool بجاردن خاصه - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع خطوات من المارينا – موقع مميز جداً

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale شاليه استلام فوري 2 نوم بجاردن متشطب سي فيو

    Towers Map logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٢٤٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية متشطب في سوما باي للبيع موقع مميز

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز بالقرب من البحر و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون و متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٢٬٧٣٣٬٤٤٠ جنيه

    دوبلكس بإطلالة مميزة على المسبح | حياة منتجعية

    El-Bedihy & Co logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Pool فيو - متشطب بالكامل بجاردن خاصه 37م

    متصدر

    Towers Map logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٤٩٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع الجاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٢٥٩٬٨٣٠ جنيه

    شقة 3 غرف – إطلالة حمام سباحة | تسليم فوري

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٨٤٬٤١٤ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة خاصة بسهل حشيش بدون مقدم وخصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨١٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مودرن بحديقة في مكادينا رأس سوما

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحديقة في إنكور - سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بسين داخل منتجع بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفتين بحديقة في إنكور الجونة من حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين للاستثمار بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع