شقق بحديقة للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 5

1,775 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر واللاجون متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 70 بمشروع سياحي ارورا

    Home In Realestate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للبحر | شقة 1 غرفة بجاردن بجوار هيلتون بلازا

    Rook Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة فندقية مفروشة بالكامل عل لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Nine’s ٣ غرف + غرفة ناني حمام سباحة

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٩٩٣٬٥٨٩ جنيه

    شقه غرفتين وصاله بحمام سباحه خاص وجاردن| فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة فندقية مفروشة بالكامل عل لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه إطلالة مباشرة على البحر مشطب _8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أفضل موقع على البحر الأحمرسومة باي.

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 68م غرفة + حديقة | موقع مميز مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١١٩٬٧٧٢ جنيه

    امتلك 115م بجاردن خاصة في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٨٩٬٨٩٢ جنيه

    115م بحديقة 19م لأجواء أكثر راحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٤٣٬٩٦٠ جنيه

    امتلك 107م غرفتين + حديقة | فخامة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٦٢٬٥٤٢ جنيه

    شقة 112م بجاردن واسعة واطلالة مسبح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢١٬٧٥٠ جنيه

    استثمر 58م استوديو | فرصة اقتصادية بمجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٥٩٬٥٠٨ جنيه

    امتلك 86م غرفتين + حديقة | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٠٤٬١٦١ جنيه

    امتلك 112م بحديقة 21م في كالا بيتش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٢٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٨٢٤٬٥٧١ جنيه

    شقة 149م عائلية بجاردن 47م رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٠٦٬٩٠٨ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط 118م بحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٨٥٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣١٠٬١٧٧ جنيه

    شقة 97م بحديقة خاصة واطلالة علي اللاجون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٨٧٢٬٧١٦ جنيه

    امتلك شقة 150م 3غرف بجاردن مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٩٬٥٩٨ جنيه

    امتلك 86م غرفة نوم + حديقة | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٨٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 57م استوديو بإطلالة بحر | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٦٬٢٥٠ جنيه

    امتلك 73م + حديقة خاصة | استثمر في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٢٥٢ جنيه

    امتلك 112م غرفتين وحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع