شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 31

35,796 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك علي التسعين الشمالي دايركت بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن استلام فوري في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري جاهزة للسكن في بلوم فيلدز

    متصدر

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك فوري بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .شقة بجوار سيتي ستارز تطل على حديقة

    Remax 360 logo image

    شارع حسن افلاطون, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بخصم 40%

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير _fifth square

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم 744K دور متكرر قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة بحري تطل على جنينة

    Remax 360 logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فاخر -استلام فوري - موقع مميز بحري

    Emtdad Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة الايجار بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع كمبوند ازاد

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة في ماونتن فيو هايد بارك بسعر لقطة

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة لقطة للبيع فوري فى أميز مرحلة بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري جاهزة للمعاينة في بلوم فيلدز

    متصدر

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة وحمام سباحة | ليك فيو ريزيدنس

    NIFE Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم مميز بسعر اول طرح شقتك بمدخل خاص وتقسيط ل10س

    Realm Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    عاين واستلم شقتك فوري بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بمدينتي b3

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 3 غرف 159م فى سوديك نيو زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بخصم 3مليون امتلك شقتك جاهز للسكن بأميز مرحلة

    New Home for Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن بحري للبيع B12 تشطيب الترا لوكس

    Golden Vision logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع موقع مميز في كمبوند تاج سيتي 166م

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي في التجمع الخامس

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع