شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 30

35,811 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أمضى التعاقد وأستلم شقتك فورى بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جنوب الأكاديمية – تراس خاص وفيو جاردن بسعر لقطة

    clear scope logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف برايم لوكيشن استلام فوري

    متصدر

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور اول - استلام فوري - متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي 130م + جاردن 50م استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه ١٠٧م حديقه 68م متشطبة فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ب 500 الف في بلوم فيلدز - غرفتين

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٨٤٬٤١٤ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة خاصة بسهل حشيش بدون مقدم وخصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٨١٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينتى B12 موقع مميز

    متصدر

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة في قلب المشروع - استلام فوري - فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقتك جاهز للسكن في أميز مرحلة بفيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز متشطبه بالمطبخ ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر من المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع فيو لاند سكيب ف جنه زايد م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل م المالك مباشر ف جنه اكتوبر شقه بحري صريح

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز جدا 174 متر مع مقدم : 5,500,000

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باعلي نسبه تميز ف جنه اكتوبر بفيو غير مجروح

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو غير مجروح ف جنه زايد م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في تاج سلطان متشطبه برايم لوكيشن

    ERE logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك علي التسعين الشمالي دايركت بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن استلام فوري في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري جاهزة للسكن في بلوم فيلدز

    متصدر

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك فوري بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .شقة بجوار سيتي ستارز تطل على حديقة

    Remax 360 logo image

    شارع حسن افلاطون, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع