شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 13

35,823 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس1 – مساحة مميزه

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 126م بحديقة أمامية و خلفية 2 غرف ماستر

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م استلام فوري متشطبة فيو جاردن في مدينتي

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165متشطيب كامل تكييفات إطلالة مفتوحة على أبراج ZED

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زيد بالشيخ زايد موقع مميز 102م

    Premium Real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فاي سوديك زايد الجديدة

    Premium Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة في كومباوند City gate phase Sapphire

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب مع أجهزة المطبخ والتكييفات

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة 12 سنة، دفعة مقدمة 5%، أقل سعر، 3 غرف نوم، 224

    Apart Real estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم، شقة غرفتين 145م على لاندسكيب بسعر مميز

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة 10 سنوات، 5% مقدم، شاليه غرفتين على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3غرف بدون مقدم امام مدينتي بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري 440م للبيع في بالم هيلز

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الفوري مساحه واسعه و موقع مميز

    Housey logo image

4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة ستون ريزيدنس فيو لاندسكيب مباشره

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند 90 أفينيو – التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بموقع مميز -الجازي جي دبليو ماريوت

    AK Circle logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات اطلال علي اللجون في ازها الس

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند نايا ويست بالقرب من فاي

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل موقع مميز جدًا

    Home Select for real estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم فى سراي المستقبل بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في فيفث سكوير متشطبه بالكامل

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سويت غرفه للبيع ف ادريس بيتش فيو مميز بحري

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن داخل كمبوند ذا أدرس – The Address

    Vida Solutions logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في تيراس استلام فوري

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع