شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, التجمع الاول, صفحة 10

35,823 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    Resale شاليه استلام فوري 2 نوم بجاردن متشطب سي فيو

    Towers Map logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٢٤٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عالمفتاح شقة متشطبة فى أكتوبر بلازا بجانب آى سيتى

    Property  Hills. logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 150م استلام فوري بالأندلس العائلي

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري فيو خيالي علي landscape علي طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    متصدر

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة مفروشة بالكامل دور عالى بارك ڤيو زيد

    متصدر

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 195م 4 غرف نوم بمقدم 10% في قلب زايد

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    S signature logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق واقل اقساط - حديقة خاصة

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة غرفتين بحديقة إستلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقتك في لوكيشن مميز بسعر مميز

    Apart Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع بخصم 64% كمبوند طلالة 133م

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بعد 500 م من النادي الاهلي شقة بجاردن 115م

    Smartex logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند طلالة - موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر إطلاق جديد في القاهرة الجديدة

    Apart Real estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع بإطلاله مميزة بأقل سعر

    Ammaier for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع بكمبوند جايد بارك العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع فيو جاردن في جاردن سيتي R5

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بجاردن سيتي العاصمة الجديدة

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة للبيع امام البرج الايقوني

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفات في جاردن سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف استلام فوري في العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع