شقق بحديقة للبيع في التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

130 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 780 الف استلم فوري قلب التجمع وامام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام اخر السنه شقة بفيو landscape امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المجاوره خامسه منطقة فيلات تطل علي حديقه كبيرة

    AMG. logo image

    شارع ابو موسي الاشعري, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع جاهزه للمعاينه من ارض الواقع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر بحري مميزة بجوار مول جاردن 8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى بجاردن للبيع (استلام فورى) فى التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح تسليم قريب 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    كريك تاون: شقة جاهزة وخطة سداد لمدة 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر في سعادة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مع حديقة متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت بجاردن بالتجمع الاول 215م بجوار مول ميراج

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب كامل استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ف كريك تاون شقة ارضي بجاردن

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(170م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه 4 غرف باقساط علي طريق السويس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كاملة التشطيب باقساط تصل الي 10 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقه استلام فورى بالتقسيط بفيو لاند سكيب

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن مميزه50 متر خصم 35% استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره متشطبه في التجمع باقل من سعر الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريك تاون التجمع 130م استلام سنة مقدم10% قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٧٣٬٤٦٧ جنيه

    شقة بـ كريك تاون: استلام فوري وقسط على 8 سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٦٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Trible Viewبخصـم كبير ! + أقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بـخصم 35% ! كورنر + حديقة بجوار الرحاب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أمام البوابة الرئيسية لمركز شباب التجمع

    Vida Solutions logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 273م بفيو مفتوح للبيع-قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع