شقق بحديقة للبيع في الغردقة, صفحة 32

1,732 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دايركت على اللاجون و بمقدم 15 % فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين للبيع بانورامك فيو في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بإطلاله على اللاجون و بقسط 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز مطله على الشاطئ مباشرة و بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفة مطله على اللاجون بمقدم 10% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع دايركت على اللاجون و بقسط حتى 8 س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البحر الأحمر – جاهز للسكن

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بإطلالة بحر ومسبح – منتجع مارفينتو

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    امتلك 86 م² بحديقة خاصة ومساحة تعيشها براحتك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بحديقتك 68 م² مساحة عملية ومميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    حياة أهدى 86 م² بحديقة خاصة وخصوصية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحديقة… رفاهية عائلية كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 112م + جاردن بسعر مغري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٨٬٦٤٠ جنيه

    ملاذك على البحر الأحمر شقة غرفة واحدة في سهل حشيش

    متصدر

    Homes Bay logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٨٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    1 BR Apartment with private garden and sandy pool

    Beyoot logo image

    نوبا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٠٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٧٨٬٨٦٠ جنيه

    امتلك فيلا الأحلام: 3 غرف + شاطئ خاص + خصم 10%

    متصدر

    Homes Bay logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أستلم شالية 3 غرف متشطب صف أول لاجوون

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بحديقة كبيرة وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بحديقة كبيرة وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بحديقة كبيرة وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه بحديقة كبيرة وبأقل سعر وتقسيط 8 سنين !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 2 نوم متشطب بالكامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السوق شاليه بجاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي غرفة واحدة واكسس للبحر -مانجروفي

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع