شقق بحديقة للبيع في هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 7

165 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بسعر مميز وموقع مميز فى هاب تاون

    Platinum Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مع حسن علام بالمستقبل وقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مع حسن علام بالمستقبل أقل سعر+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم ريسيل فوري موقع مميز اقل سعر130م

    Allocate Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مميزة في هابتاون حسن علام بسعر مميز

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93 متر للبيع في هابتاون بجاردن بسعر مغري

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في هابتاون بسعر اقل من سعر السوق

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بريع سعرها في مشروع حسن علام

    Held Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في هاب تاون حسن علام

    Held Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر شقه استلام فوري على حمام سباحه توتال 6.8

    Gate real estate marketing logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقةبسعر مميز جدا للبيع في هابتاون حسن علام

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون مدينة المستقبل حسن علام

    Bond & Key logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع