شقق بحديقة للبيع في هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 6

165 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٥م بجاردن ١٠٠م للبيع فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حسن علام شقة 3غرف بالمستقبل+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن لقطه مع حسن علام بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة كبيرة في كمبوند مميز للبيع

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند هاب تاون استلام فوري

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩٥م للبيع فيو لاندسكيب في هاب تاون باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٦٨م في هاب تاون للبيع فيولاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بحري للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميزة شقة أرضي بجاردن للبيع في المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن لقطه في هاب تاون المستقبل سيتي

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هاب تاون ارضي بجاردن و استلام فوري

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك مع حسن علام 2نوم بأقل سعر بالمستقبل+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٩٩٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر في حسن علام بمقدم و اقساطو لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع حسن علام بالمستقبل سيتي باقل سعر+قسط8س

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    هاب تاون ١٦٨م + ١٢٠م حديقة استلام فوري اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بجاردن أقل من سعر السوق في هابتاون

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف مع حسن علام في هاب تاون المستقبل بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137متر للبيع فى هاب تاون حسن علام استلام فورى

    Vida Solutions logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر مميزة جدا للبيع في هابتاون

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم5% فقط بأميز لوكيشن بالمستقبل مع حسن علام

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع