شقق بحديقة للبيع في الجونة, الغردقة, صفحة 8

262 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شاليه صف أول علي لاجوون بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    سابينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أرضي | حديقة خاصة | الجونة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٤٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط 5 سنين شاليه في احدث واجهه بحريه في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية صف اول بجاردن فى موقع مميز على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٨٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر من اوراسكوم بأقل سعر 0% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فى موقع مميز من اوراسكوم فى الجونة الجديدة !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٦٦ جنيه

    امتلك وحدتك على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فوري ديركت علي كريستال لاجون بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات | لوكيشن مميز | في الجونه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبليكس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٠٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    التسليم خلال سنتين، غرفتا نوم، تشطيب كامل، بحرى

    Crafters Real Estate logo image

    طريق نادي واستاد الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٢٦٦٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحديقة في إنكور - سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٤٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف للبيع مطله على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود _ شقه للبيع بموقع مميز مطل على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع قريب للبحر و بقسط حتى 3 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على البحر و بقسط يصل 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مطله على اللاجون و بأقساط على 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية للبيع فى الجونة الجديدة بأقل سعر !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    لاتفوت الفرصة - شالية بأقل سعر على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٩٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية من اوراسكوم بأقل سعر بدون مقدم متشطب !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع