شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 630

19,193 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين متشطبه مع حسن علام بقسط علي 10 س

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استيلام فوري متشطبة ف جاردن سيتي بخصم الكاش

    Impact Investments logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومتشطبه في جادي بارك-تقسيط حتي 12س

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٣١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقرب استلام بأقل سعر بشيراتون بااقساط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مبنيه جاهزة للمعاينه فيR7 بأقساط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م تشطيب خاص علي حديقه 2 نوم

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأميز لوكيشن في التجمع 3غرف بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في برايم لوكيشن علي ال90 بالتقسيط

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم سنه متشطبه علي المحور المركزي مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بكمبوند ساكن بجوار JW ماريوت وبمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينة نورارضي 82+50 حديقه فيو وايدجاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر في شيراتون وتقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في سعادة التجمع بأقل سعر+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بفيو مفتوح علي اللاجون بالعاصمه بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ف العاصمة استيلام فوري متشطبة بالتكييفات

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في سراي بجوار مدينتي وقسط علي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2نوم بأقرب استلام بالمستقبل و قسط 11 سنة

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة أستلام فوري متشطبة في جيد بارك بمقدم 1,2%

    Roots Real Estate logo image

4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٨٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف+حديقة 57م فيو بول استلام فورى +قسط

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مدينه سمارت سيتي نور طلعت مصطفي

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع فىregents square بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٦٦٬٤٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزة للاستلام بالعاصمه +خصم 10%

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣١٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك في جاردن سيتي متشطبة بالكامل بخصم الكاش

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف المقصد للبيع كاش أو بالتقسيط حتى 15 سنة

    Impact Investments logo image

2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٧١٬٧٧٤ جنيه/متر مربع