شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 602

19,193 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر 74م للبيع في مدينتي B12 كاش بجانب بوابه 6

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه بجوار ميفيدا بالتقسيط علي 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٨٨٬٦٨٠ جنيه

    شقه 79م علي حديقه كبيرة للبيع بمدينتى

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم استلام فورى بأقل سعر للمتر فىR7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م بسعر لقطه في الجولدن سكوير بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى متشطبة فى JADIE PARK بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 45% شقة كورنر 3 غرف بفيو مفتوح اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلجيكي ارضي بحديقة للبيع ميدان سفير مصرالجديدة

    Time House logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري بمنطقه الـR7 بأقساط حتي 5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري ) شقه جاهزه للسكن فيو خيالي علي Park

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه لقطه للبيع في VINCIبقسط10 س

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة برايم لوكيشن بأقل سعر مع لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 750 ألف بفيو خيالي مفتوح + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بحري في إدريس إيست–التجمع الخامس

    Realtors logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بقسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين لقطه بجوار هايد بارك وقسط10سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٣٬٥٣٠ جنيه

    لقطة في بريفادو – أرضي بحديقة خاصة 82م إستلام فوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩١٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة138م بحديقة متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عقاريه مابتتكررش كتير 240م فيو جاردن ب b8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مع حسن علام بالمستقبل وقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب التجمع بدون مقدم قسط11سنة بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٥٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي علي فيو مميز

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع