شقق بحديقة للبيع في كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, صفحة 2

158 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه بالكامل في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبة فوري ع السكن ف الشروق

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بدون عمولة و تنازل | شقة ريسيل غرفتين | بسعر2023

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأحسن سعر متشطبة 5% مقدم - تقسيط علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل - مقدم 5% واقساط حتى 15 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري متشطبة بالكامل جاهزة للسكن بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٥٩٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه و اشتراك النادي -بروج- استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل مع تكييفات في افضل موقع في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري متشطبه في البروج بخصم كبير

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٤١٬٥٠٨ جنيه

    شقه اقساط جاهزة للسكن فى كمبوند البروج Al Burouj

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل بالتكييفات باقل سعر جاهزة للسكن

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه فوري بمرحلهterraces بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 متر في كمبوند البروج – استلام فوري

    Selection Code logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٢٬٣٤٧ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل البروج الطابق السادس

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل في كمبوند البروج الشروق

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بالبروح بمقدم 2.500 استلام السنه

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه( _ بمقد م20%_ تشطيبvip _ استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع متشطبة كمبوند البروج بافضل سعر

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٠٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بحري بالكامل استلام فوري - الشروق

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه و جاهزه للسكن في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع