شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 43

35,451 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بمقدم 5.6 مليون بجانب AUC

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف ٣ غرف بتمر حنة 175م + تراس 50م

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٨٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن نادر في B8 | Wide Garden View

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فى فيفث سكوير مفروشه بالكامل للبيع

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة كبيرة جاهزة للسكن ف اميز لوكيشن - 3غرف

    Remax The Address logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٨٬٦٥٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة على الحديقة في تاج سيتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أســتـلام فــوري بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤٤م فيو علي اللاندسكيب للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضى بجاردن للبيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بجاردن بمرحله terraces متشطبه فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بجوار Hyde Park بالتجمع بتسهيلات14سنة

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش 178م في B2 تشطيبات خاصه فيو جاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في بلوم فيلدز جاهزة للسكن

    Remax The Address logo image

3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأفضل تقسيمه قسط ع10سنين ف التجمع

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149 مترمتشطبة بالكامل الترا سوبر لوكس

    Property Hills  One logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع بالتقسيط في ديستريكت5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٦٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع 3 غرف + غرفة ناني و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه + جاردن مطله على اللاندسكيب و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٤٦٬٢٠٠ جنيه

    شقه واسعه 5 غرف كامله التشطيب بخصم 40% بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٥٤٬٤٦٠ جنيه

    شقه فاخره 4 غرف بخطه سداد مرنه و استلام خلال سنتين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف بخصم 40% كامله التشطيب بإطلاله لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع مطله على اللاجون و متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع