شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 40

35,451 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفات في جاردن سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2 غرف استلام فوري في العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٧ مليون استلم الان ٣ غرف بحديقة تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة علي السكن باقل مقدم وتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب باقل سعر في كمبوند ذا كريست

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام فوري - بموقع مميز باقل سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 3غرف إستلام فوري متشطبة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا كريست في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس -بحديقة- موقع مميز للغاية

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد إيست موقع متميز جداً

    Conquer Properties logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 4 غرف نوم موقع مميز استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع Bamboo 3 من بالم هيلز

    متصدر

    Homevise Real Estate logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة أرضى بحديقة فى ايستاون 3غرف للبيع

    East wing logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة أرضي مميزة 3 غرف بحديقة 130م في سيلفر ساندز

    Good Deals logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 50 متر، تشطيب كامل مع التكييفات

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن غرفتين نوم في ليك فيو 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 164 متر باقل مقدم في قلب التجمع

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بأفضل فيو في هايد بارك استلام فوري لقطه

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بأقل سعر بالعاصمه في R8 تقسيط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينة الرحاب بالفرش كامل

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٧٥٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة+ تراس كبير جولز اقل سعر استلام فوري ومتشطبة

    Evergreen Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى شقة 131م تشطيب خاص فيو جاردن فى B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية متشطب في سوما باي للبيع موقع مميز

    Remax The Address logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ارضي بجاردن في زد فيو لاند سكيب PSR

    Jedar Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند إشراقة – سعر مميز

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع