شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 15

35,578 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري على المفتاح متشطبه تكيفات و مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٤٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ( 128م - غرفتين ) تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 188م استلام فوري تشطيب فندقي باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لرضي بجنينه 205 متر فيو ليك مميز جدا

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في جرين3مساحة٧٠م٣غرف٣حمام

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 269م متشطبة بمقدم 680 الف و اقساط 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم8.5 مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم8.5 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٣٬٥٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم5.5 مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم2.5 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند نيو جيزة ويستريدج

    Premium Real estate logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة للبيع في النرجس 8 إطلالة رائعة على حديقه

    D COMUNITA RE logo image

    شارع سيد درويش, النرجس 7, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع فيو موقع مميز في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في محور 26 يوليو - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن كوبوند روضة زايد

    Luminera Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقى للبيع بالفرش امام كارفور المعادى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه صف اول علي النيل مباشره متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا بمقدم واقل قسط بجوار استيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك الان دايركت علي طريق السويس بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٦ جنيه/متر مربع