شقق بحديقة للبيع في سوان ليك, محور 26 يوليو, صفحة 14

35,587 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الباتيو اورو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري في اميز مرحلة ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع كمبوند ازاد شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو FULLY FINISHED- DIRECT ON LAGOON

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في التجمع الخامس لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فوري للبيع في Marriott | التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو علي جاردن في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ( 95م - Servic Apartment ) قسط 6 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري على المفتاح متشطبه تكيفات و مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٨٦٬٤٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل ( 128م - غرفتين ) تشطيب فندقي

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 188م استلام فوري تشطيب فندقي باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لرضي بجنينه 205 متر فيو ليك مميز جدا

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في جرين3مساحة٧٠م٣غرف٣حمام

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 269م متشطبة بمقدم 680 الف و اقساط 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم8.5 مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم8.5 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٣٬٥٥٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 305م بفيو مميز جدا بمقدم5.5 مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 56م فيو مميز فى ابراج زيد ويست بالشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع