شقق للبيع في مدينة الشروق في عمارة بأسنسير, صفحة 2

61 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو داخلي مميز وباكية جراج في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م/حى 3 شرق/ارقى الاحياء /متاح اكتر من دور

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق 2 المنطقة الثالثة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول متشطبه فيو مفتوح بالقرب من كافة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق باقل سعر كاملة التشطيب

    Master Key logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في وصال أمام مدينتي قسط على 8 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في وصال بسعر العقد القديم قسط لـ 2031

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق 114م اول دور المستثمر الصغير

    Smartex logo image

    ميركادو مول, الحي الثاني غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    230 م - سوبر لوكس - جانبي جاردن - فيو الاوسط

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق منطقه تاسعه 190م متشطبه اول دور

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في عمارات الشروق بجانب المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عقد قديم فيو وايد جاردن بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250 متر - دور ثالث - المنطقة التاسعة - جرين هيلز

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري الترا سوبر لوكس نادي هليوبوليس الشروق

    Creative Real Estate logo image

    نادي جرين هيلز, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٤١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٧٠٬٩٣٣ جنيه

    شقة 170 متر بإطلالة فاخرة فيو حديقة ب وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٥٨٧ جنيه

    شقة فاخرة كورنر ثلاث غرف نوم بأقل مقدم في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٤٨٩ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق ب 2 مليون

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق حي سابع 270م امام سعودي بحري

    Smartex logo image

    شارع 28, المجاورة الثانية, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 280 م الحي التالت شرق ارضي بجاردن برايم لوكشين

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة مع حديقة خاصه، دقائق من طريق السويس

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثالث شرق 270م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان ف المنطقه الرابعه بالشروق

    Creative Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقه السابعه تشطيب سوبر لوكس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع الحي التالت شرق علي الاوسط مباشره فيو

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه التاسعه عمارات شقة 270م للبيع استلام فورى

    LEVERAGE logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع