شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 7

17,877 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل مقدم و اطول فترة سداد في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٢٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم واقساط استلام خلال شهرين بحديقه خاصه

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٥٦ متر بكمبوند ميفيدا إعمار

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٢١٣ متر بكمبوند ميفيدا إعمار

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٧٣٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه 3 غرف تشطيب حديث بجوار الجامعه

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر للبيع دار مصر الأندلس فيو جاردن زون 1

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص يونت نص تشطيب & برايم لوكيشن

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ارضي بجاردن & استلام فوري & متشطب

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام شهرين & لوكيشن مميز &مقدم و اقساط

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة & استلام فوري & ڤيو مميز

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري & متشطبة & لوكيشن مميز

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واى ذا فيو شقة ١٨٢ متر فيو ليك للبيع متشطبة..

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في البتيو اورو دايركت علي واتر فيتشرز

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري&متشطبة الترا سوبر لوكس & ڤيو ڤيلات

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الباتيو اورو باقل سعر في السوق

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو لاند سكيب استلام قريب متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى ابراج زيد فوري باقل سعر و بالتقسيط

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اقل من سعر السوق وافضل عائد ايجاري في التجمع

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ متشطبة فوري ع التسعين الشمالي بأقل سعرريسيل

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٥٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك كاملة التشطيب 10 سنوات | اقل سعر !

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ارضي بجاردن & استلام فوري &الترا سوبر لوكس

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على افضل فيو فى المشروع شامل الجراج والنادى

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى واتر واى ذا فيو تحت سعر السوق على احلى فيو.

    متصدر

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه171م استلام فوري برايم لوكيشين بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع