شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 10

17,877 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في الباتيو استلام فوري فيو علي الفيلات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على الفيو زون مباشرة بالحى الاول تقسيط 4 سنين

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن استلام فوري في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي كلوب بارك

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه مع المراسم بقلب التجمع تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بحديقة في ماونتن فيو اي سيتي بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    متصدر

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستاندالون فاخر بموقع مميز نصف فرش كلمنا الان

    Housey logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٦٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل من سعر الشركه شقه في كمبوند روك فيرا

    D COMUNITA RE logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بفيو مفتوح على Park - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape شقة بجاردن-كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٩٬٥٠٠ جنيه

    استديو بحري في تاج ستي بمرحلة مميزة و اقساط مرنة

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطيه قسط مقدم1.7م بسعر 12.9م كاش

4

    4

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وسط اكبر الخدمات بالتجمع بمقدم900.000 بجوار قطاميه

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري - فـيو Trible View بحـري- برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    iHome logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه موقع مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع