شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 18

17,877 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر لسرعه البيع zed east

    Gaby's Homes logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بيع في الباتيو اورو باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره تشمل الجراج والنادى فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيد افينيوز - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز على اللاندسكيب اقرب استلام بالتكييفات

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر و أميز موقع للبيع في ديستريكت5

    why solutions logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن بأطلاله على البحيره واللاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري في الحي التاني بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,5M + اقساط | استلام فوري | تشطيب Ultra Lux

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل من تمنها 30% شقه تشطيب High-End

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 2,7M +قسط 10س بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF!

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس تشطيب سوبر لوكس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط في لا فونتين

    Akar Town Real Estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه 166م + حديقه دابل فيو Pool وجاردن !

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واسكن الان شقه اطلاله VIP عليMEGA POOL

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 230 م+روف(كورنر) تشطيب كامل مقدم2,660,000

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 30 الف لشقة بفيو مفتوح على الجولف بموقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأجمد فيو على Water feature ,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و التكيفات ب اقل سعر

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واتر واى ذا فيو شقة على فيو متشطبة للبيع دور خامس.

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع