شقق ببلكونة للبيع في التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 17

17,877 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بڤيو مميز في كمبوند ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة الطابق التانى فى ماونتن ڤيو موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٢٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقه تشطيب كامل بحري فى ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأقل سعر في السوق، على مساحة 200 متر

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في مجمع نيو كايرو باتيو بإطلالة

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب مميز بتكيفات فوري ع حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل بتكيفات فوري بالسعرالقديم

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بمطبخ في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٢٬٤٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بالقاهرة الجديدة،

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مميز للبيع فوري ف ماونتن فيو هايدبارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة بالكامل بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب مميز و سعر لقطة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ادرس إيست – شقة 167م متشطبة بالكامل دور رابع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٦٬٣٩٦ جنيه

    شقه ارضي في ادرس إيست متشطبه بالكامل بحديقه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٨٬٤٠٠ جنيه

    موقع مميز للغاية لشقة في بيت الوطن بالقاهرة الجديد

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في هايد بارك علي السنترال بارك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ڤيو مفتوح بسعر مميز في ماونتن ڤيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة وحمام سباحة للبيع ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب كامل سمارت سيستم ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق الفداء التجمع الأول 180م

    KRE investments logo image

    الفدا جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٨٬٢٤٢ جنيه

    شقة 3 غرف | 167م | نصف تشطيب | تاج سيتي

    Property Network logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161 م فيو لاندسكيب وبجانب جاكرندا حديقه رئيسيه

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لبيع شقه 200 م افضل لوكيشن على البحيرات

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع