شقق ببلكونة للبيع في مكادي, الغردقة, صفحة 5

137 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – ستيلا مكادي | الغردقة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ستيلا مكادي جاردنز, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون و بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره باطلالة على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مطله على البحر مع خطة تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment with dome ceiling in Makadi

    My Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New apartment for sale in Makadi Heights

    My Real Estate logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale in Makadi Heights

    My Real Estate logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٨٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    2 bedroom apartment for sale in Makadi Heights

    My Real Estate logo image

2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تقدر تمتلك شاليةمع اطول فترة سداد في البحر الاحمر

    GCR Developments logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تقدر تشتري شقة بمكادي هايتس بسعر و موقع رائع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | حديقة خاصة | مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٣٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه بجاردن للبيع بهذا السعر دايركت علي البول

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري للبيع بأقل سعر متشطب بالكامل 2 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين (80 متر) بتراس في مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة (80 متر) بحديقة خاصة في مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة (80 متر) بحديقة خاصة في مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم لاجون فيو – مكادي هايتس | تقسيط

    Auris For Project Management logo image

2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | تشطيب كامل | مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | مكادي هايتس | جاهزة

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | جاهزة | مكادي هايتس

    Good Vibe Homes logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بالفرش و الاجهزة مكادى هايتس مرحلة 1

    Auris For Project Management logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٧٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عالبحر في فندق 5 نجوم بشاطئ خاص

    Relax Red Sea logo image

    ستيلا مكادي جاردنز, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع