شقق ببلكونة للبيع في هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 41

1,292 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بمقدم 3.567 فقط وبالتقسيط في هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر مغري وفيو مفتوح في هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع بارك كورنر

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز فورى مرحلة من أقوى مراحل هايد بارك

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في مرحلة جرينز

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٩١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة 2غرف بالمطبخ واطلالة مفتوحة

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨١٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلة جرينز استلام 2027

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٨٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك القاهره الجديده استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع هايد بارك القاهره الجديده التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في هايد بارك القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري مع هايد بارك

    Selection Code logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بااقل اوفر موجود شقه 75متر السعر لقطططه ف هايدبارك

    S signature logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر في السوق فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م بسعر رائع استلام فوري متشطبه ف هايد بارك

    S signature logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل باقل سعر في هايدبارك فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب كامل تكيف مركزي جاهزة للسكن

    Hyde Park Developments logo image

    إتش بي آر 2, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٨٧٬٣٥٠ جنيه

    هايد بارك التجمع جاردن ريزيدنس برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع جاردن ريزيدنس

    Hyde Park Developments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع نيو سنتر فيل متشطبة

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه طوب احمر في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 3غرف| بسعر مغري جدا ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٢٧٬٦٥٠ جنيه

    بأقل سعر شقه فيو رائع - اقساط 10س بجوار هايد بارك

    Remax The Address logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه فيو لاندسكيب بجوار هايد بارك التجمع

    Remax The Address logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم واقساط بفيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٩١٬١٦٠ جنيه/متر مربع