شقق ببلكونة للبيع في الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 23

1,054 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة برووف بفيو landscape في اميز لوكيش

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع موقع مميز – Patio Oro بسعر مغرى

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب فيو لاند سكيب – باتيو أورو

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٦٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع شقة استلام فوري و تشطيب راقي

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 164متر استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرقى نشطيب و فرش للبيع شقة 164 متر باميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في Patio Oro – موقع متميز وسعر مغرى

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    23% خصم ع الكاش شقة التقسيط ع اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع ريسيل استلام فوري 200م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | استلام فوري سوبر لوكس شقة مميزة168م

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو | شقة للبيع 200م استلام فورى بأقساط

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مميز فى كمبوند الباتيو أورو لافيستا

    Darcom for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 164م بكمبوند الباتيو اورا استلام فوري

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الباتيو أورو التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3,600,000ج = 3 غرف+3 حمام+garden+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه بجاردن في الباتيو اورو - اوبن فيو

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه تشطيب Ultra Lux مع ACs بموقع مميز !

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه (جاهزه للسكن) بتشطيب كامل فى باتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن متشطبه بمقدم 550 الف بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م جاهزه للمعاينه فى الباتيو اورو التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م متشطبه بحرى أول سكن مقدم 2.3م-كاش 17م

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib بالتجمع الخامس فوري+ متشطبه بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كورنر ف الباتيو اورو-فيو وتر فيتشرز

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع