شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 897

45,585 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة متشطبه بالتكيفات في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191 متر للبيع في سوديك ايست تاون-لوكيشن مميز

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 205م فيووايدجاردن لوكيشن رائع

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستديو للبيع في بريفادو ارضى بجاردن 40 م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اب تاون شقة أرضي بجاردن دايركت علي الجولف

    Spade consultancy logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل من سعرهم التصف بالشركةداخل كمبوند سراي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة 3 غرف 3 حمام بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين نوم 3 حمام مفروشه بالكامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل ارضي بجاردن في ستون ريسيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في ريجنتس بارك

    متصدر

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 130 متر في سوديك ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة بمقدم 5% في هايد بارك التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في سراي استلام فوري بسعر اقل من السوق

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى ٩٢م بجاردن ٦٠م للبيع بالمطبخ والتكييفات

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر الماركت في جالريا مون فالي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك 2 غرفه 2 حمام

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا متشطبه بالكامل 3 غرف 3 حمام

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 156 متر بموقع مميز في ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 157متر للبيع في جالريا مون فالي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري في فيلدج جاردنز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي علي طريق السويس امام مدينتي مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع في بوليفارد

    One Estates Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٣٦٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٣٤٬٦٦٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 108 متر بموقع مميز في زيد ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٥ جنيه/متر مربع