شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 87

45,565 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينه نصر المنطقه السادسه بموقع مميز

    Ebied Home logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 211 متر B1 مدينتى طلعت مصطفى بسعر مميز

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – المرحلة الثالثة | 182 متر |

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه على فيو ليك بحري 3 غرف بارك فيو

    Spade consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في هايد بارك نيو كايرو

    Laucienda For Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن 159 م + 130 م تشطيب كامل بالفرش

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك ٣ غرف بجانب ميفيدا و هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بمقدم وتكملة اقساط في سوان ليك

    4C Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٦٢٢٬٤٧٠ جنيه

    لوفت بمقدم وأقساط في أفضل مرحلة في ديستريكت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة أستثمارية وسكنية مميزة في جنوب الاكاديميه

    متصدر

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "لقطة" في البنفسج عمارات

    Remax Style logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن استلم شقة 327م متشطبه بفيو ع النهر

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة متشطبة في سوديك

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع في VGK | التجمع الخامس | نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة بفيو مفتوح في ميفيدا (مرحلة الأفينوز)

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب لقطه للبيع فى تاج سيتي فورى

    Century for Project Management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام 2027 برايم لوكيشن في ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحيرات بأقل مقدم واقساط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٣٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومفتوح دور مميز للبيع ف الرحاب1

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقة بالتقسيط فى الجولدن سكوير امام ميڤيدا

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B1 مدينتي تشطيبات خاصة وتجديدات كاملة فاخرة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع:شقة فاخرة بحديقة خاصة واسعة في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: دوبلكس بحديقة "جاهز للاستلام" في زيد إيست

    SKEEP logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط متشطبه سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة في إيستاون سوديك (علي البارك)

    SKEEP logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع