شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 86

45,565 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في شارع كريم بنونة – المقطم

    Feeds logo image

    شارع مساكن المقطم, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو بانورامي واجهة 30م على النيل متشطبة

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م تشطيب كامل بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هايد بارك استلام فوري مقدم 5% وقسط 10سنين

    Selection Code logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "بحري" للبيع في هايد بارك (Greens) | فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لايقارن50% و استلم شقة 192م متشطبه فيو مميز

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام السنه دي باقل سعر في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة بالتكييفات للبيع في فيليج جيت | 147م

    Circle Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة بمساحة كبيرة داخل كابيتال ج

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند Zomra | التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% استلم شقتك فوري ومتشطبه مع شركه الكزار

    Selection Code logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري 125 متر في الأندلس – التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف155م استلام فوري في استون ريزيدنس قسط5 سنين

    Selection Code logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B8مدينتي تشطيبات طلعت مصطفي سعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة أرضي بحديقة 195م بحري مفروشة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص ارضي بجاردن للبيع ف اب تاون (UTC)

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأفضل سعر في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما على النيل تشطيب شيك بالفرش والتكيفات

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية مباشرة على النيل مع 2 جراج خاص

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في سوديك ايستاون متشطبه بالتكييفات فورى

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط استلام فوري بفيو رائع-بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زا سكوير دايركت فيو على اللاند سكيب

    The Broker EG logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في افضل لوكيشن في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٨٧٬٢٦٩ جنيه

    شقة للبيع بحديقة خاصة في يلو ريزيدنس التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٤٬٩٥٧ جنيه/متر مربع