شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 828

45,438 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي تشطيب سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط غرفتين و ناني كمبوند سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 165 م شقة ريسيل من المالك ( فوري+متشطبة)

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجادرن استلام فورى بأقساط في Bloomfields

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    178م ارضى بجاردن80م الحى الاول بيت الوطن من المطور

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٥٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سعر مميز فيو مساحات خضراء لستلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع إطلالة نيل كاملة كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٣٬٦٥٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفة في هايدبارك التجمع تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجوار مدينتي دبل فيو ريسيل بأقل سعر

    Remax The Address logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس سمارت هوم للبيع ريسيل سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فوري ريسيل 3غرف+جاردن 70م بمنطقة الفيلات

    Summit Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ٣ غرف ارضي بجاردن مفروشة سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    125م جانبي علي جردن حي تاني خطوات من شارع التسعين

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٣٬٦٤٩ جنيه

    شقة مميزة 112م بأفضل مكان في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فيو لاند سكيب متشطبة بالكامل

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٢٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده سوبر لوكس مساحه160م

    Guides Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في وصال أمام مدينتي قسط على 8 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 15س بمقدم750الف وPool View امام البرج الايقونى

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع