شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 810

45,438 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٦٣٬٦١٥ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة جولف | أب تاون كايرو

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالدور الأول | ميفيدا كريسنت

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ميفيـــدا ,

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه ع طريق السويس بخصم 4 مليون

    Summit Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند بريفادو مدينتى تشطيب المالك دور5

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع ممتاز جدًا بإطلالة نادي الدجلة شقة 110م 30

    متصدر

    Sweet Home Realestate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    جاردن جولف | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل دخول لميفيدا | بارسل 23 غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو هايد بارك-ارخص شقة133م بموقع سبيشيال بيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه بجوار AUC بالتجمع بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م في بالم هيلز نيو كايرو قرب جامعة AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي262م بجاردن 54م فيوجاردن اول سكن

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى 170 متر البى 8 فيو مميز على ميدان

    A 2 Z Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ في كمبوند بمدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬١٩١٬٣٩٥ جنيه

    صفقة بوليفارد فاخرة | ميفيدا 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع 113م +90م جاردن بالمرحلة العاشرة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٢٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B7 بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع شقة تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في جولف ريزيدنس

    One Estates Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    صفقة جاردن جولف | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦١٥٬٣٣٧ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - بالم هيلز

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع ستوديو 64م في مدينتي b7

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز بحري صريح نص تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة متشطبة في هايد بارك في التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع