شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 750

45,438 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بتقسيمه وسعر مميز فى كمبوند سراي

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في تاج سيتي تشطيب كامل

    Do estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر للبيع شقة 144متر باميز ارقى موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 168م متشطبة بالتجمع قسط علي 12 سنة

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 225م للبيع استلام فوري وقسط في مستقبل سيتي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٢٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالR8 جاهزة للمعاينه بمقدم 820 الف

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مورايا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست – أزاليا بإطلالة مفتوحة

    Aqarpedia For Resale logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي فيو مميز بسعر لقطه داخل المشروع

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م غرفتين ليك فيو 2 التجمع الخامس القاهرة

    Property Network logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني نمره مباشرهً علي الشارع ٩٠ الجنوبي بڤيو صريح

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م غرفتين ليك فيو 2 التجمع الخامس القاهرة

    متصدر

    Property Network logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين فيو حمام السباحه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في جاليريا مون فالي فيو رائع

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم متشطبة في أليفا ماونتن فيو بمقدم 1,5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى ميفيدا اعمار ١٥٦ متر

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي باميو و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكييفات والمطبخ فى ستون ريزيدنس

    Do estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي للبيع تشطيب كامل بتكييفات ومطبخ

    Do estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إداري وسكني متميزة للبيع في مصر الجديدة

    Eastmark logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه اللوتس بجوار نادى بلاتينيوم( المنطقه الاولى)

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل وبالتكيفات في ميفيدا 3 غرف نوم

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات مباشرة على حمام السباحة في ميفيدا

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1247 شقة200م للبيع أو للإيجار مفروش

    3H للتسويق العقاري logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير صبور ١٣٦ متر مربع

    Do estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٠ جنيه/متر مربع