شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 703

45,438 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت بجاردن بالتجمع الاول 215م بجوار مول ميراج

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٣٥٬١٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في كمبوند ليك فيو 2 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع في سوان ليك بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٩١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 3غرف مميزة ريسيل على لاجون في ليك فيو 2

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨١٬٧٤٣ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه و متشطبه بالكامل ف شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 121م و جاردن 58م في مستقبل سيتي أقساط 10 س

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بمقدم 300الف واقساط 10سنوات - فاليس

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة للاستلام الفوري في إزاد -شقتك جاهزة

    Picky Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم ارضي بجاردن بجوار مدينتي بتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1450م + ليفينج روم فيو مفتوح للبيع بقسط ع 10

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3 غرف متشطب اقساط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري بجوار مدينه الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع بأقل سعر وبخصم35%في JIWAR التجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤١٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م فاخرة في مدينتي B10 دبل فيو وموقع مميز

    Experts Real Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B1 تشطيبات سوبر لوكس

    Top Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز و سعر مميز في كمبوند في مدينه نصر

    Empire real estate and investment logo image

    بريميرا, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣١٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٣٥٬٣٣٢ جنيه

    شقة بيع بدون مقدم تقسيط 8 سنوات و ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه 78م امام الخدمات مباشره بسعر تجاري في B12

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اسكن فورًا في ازاد – شقة مميزة بأفضل سعر”

    Picky Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين و متشطبه بالكامل بجوار الAUC في Z EAST

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مع pool 145م ريسيل في ليك في2

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبة بجوار زيد ايست بالتجمع بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك

    شارع الكامل محمد, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108م بحديقه خاصه 45م بفيو وايد جاردن في B6

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع