شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 680

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز - 10 سنوات تقسيط - 50 الف شهري

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بلومفيلدز بمقدم 5٪ - تقسيط يصل الي 11 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٩٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات في كايرو فيستيفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في جيت فيو مفتوح امام ال AUC

    Sweet Home Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كابيتال واي، العاصمة

    Bond & Key logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دور ارضي بحديقه خاصه بجوار غرب الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة نصف تشطيب فى ستون ريزيدنس بجانب مول 5A

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم وخصم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقرب استلام متشطبه بالتكيفات بمقدم 8%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بلومفيلدز المستقبل سيتي أفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع في ذا فيليج امام الAUC

    Sweet Home Realestate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أستلم فوري بمقدم أقل من 1,5Mهضبة المعادي

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف استلام فوري متشطبه باقل مقدم خصم لقتره

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 67م بمدينتى ارضي بحديقه في البي 14 للبيع تقس

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٩٥٬٧٥٨ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 90 اڤينيو التجمع اقساط بسعر لقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه بالكامل اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في فيليج جيت اقل من سعر السوق

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك تشطيب كامل بسعر مميز

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي 150 متر بجاردن خاصة في شمال الرحاب

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقية استلام فورى sodic ڤيليت بأقل مقدم

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع