شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 679

45,579 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين جاردن في سراي مرحلة ايلان اقل مقدم عقد قديم

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس –بجوار مول أربيلا بلازا

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بسعر قليل ولوكيشن لقطة في اي سيتي

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات في كايرو فيستيفال

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131متر متشطبة للبيع بى مدينتى

    Vida Solutions logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر و امتلك ستوديو ع طريق السويس-ب مقدم 190الف

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٨٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 600الف و اقساط 15 سنه في تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز في ذا ميديان موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٧٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م أرضي مرتفع بالأندلس العائلي–التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة في ماوتن بارك بأقل سعر ولوكيشن بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م لقطه بفيو على ال central park ف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة دبل فيو استلام فوري لوكيشن بحري ومميز

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باتيو أورو على البحيرات جاهزة موقع مميز

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز نصف تشطيب استلام فوري سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في اللوتس الشمالية – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بتشطيب سوبر لوكس للبيع في التو 135 متر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن امام JW ماريوت قسط 12سنة فـ التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند تاج سيتي – مرحلة Club Side

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بحري صريح برايم لوكيشن بمقدم 5%

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب المعادي, بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا العاصمه 101متر تشطيبات خاصه

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون كايرو موقع مميز تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat 4 Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بيع كمبوند مميز للصفوة في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع