شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 617

45,579 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن راقٍ للبيع بالمعادي الجديدة الشطر التاسع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشطر التاسع, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ارقي مناطق الشروق الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كاش في أميز مواقع مدينتي – B7

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل3 غرف في لاند مارك فيو الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    57م للبيع استلام فورى فى افضل مشروع بمدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر 3 غرف بجوارالجامعة الصينية

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس بجوار السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الحافظ احمد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقة 3غرف بأميز كمبوند بالعاصمة+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فلوريا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بالجراج 110م واجهه بالكامل استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن شقة مميزة للبيع بكمبوند البارون دائري

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في النرجس عمارات بلكونه دايركت على محور محمد نجيب

    AMG. logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع بالمعراج السفلي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن أو الاستثمار داخل مشروع طلعت مصطفى

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة سوبر لوكس نيركو الشطر الثالث دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مفروشة بالكامل مباشرةعلي التسعين

    Mr .Estates logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 80م للبيع في تاج ستي

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م للبيع في مدينتيB14 وايد جاردن بحري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٢٨٬١٠٠ جنيه

    بااقل اوفر شقة للبيع في مدينة نور147 متر دور ثالث

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس شارع الحقيقة مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الحقيقه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر موقع مميز 4 غرف نوم اسقف عالية

    Cairo Gate Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالفرش كامل

    Escan Group logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة في 90 افينيو ,مشتطبه بالكامل , بمقدم 10 %

    Smart Move logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٤٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م نص تشطيب حى الاندلس القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس جسر السويس جنب المترو

    Sky Iconic Real Estate logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع