شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 587

45,579 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب منAUC مع لافيستا الباتيو التجمع بمقدم مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم فيفث سكوير 175 متر

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادي المعراج العلوي 160م

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في موقع مميز مقدم ٣ مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأحدث مشاريع العاصمة الاداريـة+قسط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب فيو جاردن موقع مميز بيع بالمطبخ

    Escan Group logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ريجنتس بارك، القاهرة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٣٦٬١٥٠ جنيه

    شقه ريسيل في تاج سيتي – القاهرة الجديدة، أفضل سعر

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٦٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في تاج سيتي الفيو لاجون

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الترا سوبر لوكس للبيع ب جاليريا

    Estimate Investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 116م متشطبه في كمبوند MAYAN في التجمع

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بفيو علي البحيره استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر لقطه مدفوع الصيانه في تاج سيتي

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ايستاون سوديك نص تشطيب موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة مقدم واقساط في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف في ايستاون شقة ارضي ريسيل مفروشة في ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في اللوتس الجنوبيه دقائق 200م سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بجوار الـ AUC بالتجمع بمقدم155ألف

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون شقة نص مفروش فيو لاندسكيب في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات للبيع في الشويفات - منطقه راقيه

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع في ايستاون - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو جاهزة للسكن - تاج سيتي - دور تالت

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف كابيتال ايست,تشطيب سوبر لوكس,موقع مميز

    Envigo Real Estate logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ٢٣٥م للبيع في ميفيدا

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع