شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 570

45,729 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | ازاد كمبوند |بجوار الجامعة الأمريكية

    Darcom for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في المنطقه التاسعه حصه في الارض+حصه ف الجراش

    البيت الابيض للاستثمار العقاري logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غ جاهزه للمعيشه جنب كارفور الشروق من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل، مجهزة بمكيفات ومطبخ، مع حديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل | 90 أفينيو كمبوند | أمام AUC مباشرة

    Darcom for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فاخرة ارضي مع حديقة للبيع في كايروفستيفال

    Brand Facility Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٨٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٧٤٬٢٠٠ جنيه

    موقع مميز - إطلالة على البحيرة - اقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقّة للبيع – سيارس، أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    248 م للبيع بالرحاب فيو رائع و قريبة من الخدمات

    ستايل هوم logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 185م/ استلام فورى / تشطيبvip بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قابل للتفاوض - موقع مميز - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي –| فرصة استثمارية

    Mr .Estates logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن استلام فوري بجوار ال AUC بالتجمع..

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٣٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات والمطبخ بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو56م للبيع مدينتى تشطيب شركة أستلام فورى

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كاش 64% شقه كامله التشطيب فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 116م بالفرش مدينتى أستلام فورى سوبر لوكس

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 174م نور بالجراش والنادى تقسيط 12 سنوات

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم5 % شقه(176م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون سوديك |كمبوند متكامل |شقة ريسيل مميزه 156م

    Darcom for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم – مؤجرة بعائد ثابت

    Mr .Estates logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط مرنة - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع