شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 536

45,729 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى شقة 124م امام الفيلات والخدمات B6

    متصدر

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189 متر للبيع ترى الميريلاند مصر الجديده

    Future Home RealEstate logo image

    شارع نزيه خليفه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٧٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + تراس للبيع بخصم كبير فى سوديك استلام فورى

    Impact Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٣١٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بفيو مميز للبيع

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225 م أستلام فورى دور ثانى نصف تشطيب - بحرى

    Scale for Real estate investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية بمساحة 177 م مع حديقة بأقل سعر فى السوق

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٢٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شقة 191م متشطبة في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127م في التجمع سوان ليك ريزيدنس تشطيب كامل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو على الحديقة في تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في موقع مميز مع حديقة بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فى مدينه الرحاب 155م تشطيبات الشركه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجارن استلام فوري في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس | تشطيب فاخر

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة بموقع مميز جدا للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في NOLL New Cairo في التجمع

    Feeds logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه اقل من السوق في لافينير صيور

    Sweet Home Realestate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م لوكيشن مميز بأقساط في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٣٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر الماركت (112م) جاهزة للاستلام

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة_جاردن في باتيو أورو وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في الشروق مع لافيستا علي طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل 188متر-ريجينتس بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي للبيع شقة باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٠٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر مميزة جدا فى ديسريكت 5 بحديقة 250متر .

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع